Конкурс "Карібу"

 Конкурс математики Карібу - це всесвітній Інтернет-конкурс, який проводиться шість разів протягом усього навчального року. Кожного з цих днів пропонується шість конкурсів, по одному для кожного рівня 2, 3/4, 5/6, 7/8, 9/10 та 11/12, і кожен з них англійською, французькою, перською, мандаринською, Українська та азербайджанська.

Кубок Карібу - це серія всіх Конкурсів Карібу за один навчальний рік. Рейтинг кожного студента в Кубку Карібу визначається їх успішністю у найкращих 5 з 6 змагань протягом навчального року.
Усі допоміжні матеріали (письмові рішення, конкурси на поточний рік та попередні роки, як тести на практиці в Інтернеті, онлайн-ігри з математики та логіки, онлайн-міні-курси) також доступні без участі у конкурсі. Багато з них безкоштовні.
Учениця КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст.с.Баворів" Пелешок Яна цього року вперше розв'язувала онлайн цікаві логічні математичні задачі.
Наступний конкурс відбудеться 11 листопада. Тоді, я вірю, встигнуть зареєструватися всі бажаючі учні нашої школи, починаючи з 2 класу!

Немає коментарів:

Дописати коментар